Ošetrenia BIOLOGIQUE RECHERCHE

Ponúkam Vám exkluzívne ošetrenia pleti francúzskou profesionálnou kozmetikou BIOLOGIQUE RECHERCHE ,ktorá je známa svojou vysokou efektivitou produktov a úplne odlišným , neinvazívnym prístupom k pleti ..pri ošetreniach sa pleť nenaparuje ,ani nevytláča ,ale za pomoci vhodne zvolenej kombinácie produktov sa dajú dosiahnuť výnimočné výsledky, ktoré sú viditeľné už po prvej aplikácii ..

Všetky produkty BIOLOGIQUE RECHERCHE obsahujú vysokú koncentráciu botanických, morských a biologických extraktov, rešpektujú pôvodnú štruktúru aktívnych ingrediencií a väčšina z nich sú preto získavané v priebehu „studeného procesu“ . Neobsahujú žiadnu umelú parfemáciu, z dôvodu zachovania integrity receptu a prevencie pred alergickými reakciami, preto sú vhodné aj na citlivú alebo problematickú pleť .

Značka bola založená biológom (Yvan),fyzioterapeutkou (Josette) a doktorom (Philip Allouche) pred 40 rokmi .V súčasnosti je doktor Philippe Allouche garantom unikátnej filozofie a know-how Biologique Recherche v oblasti špičkovej kozmetickej starostlivosti ,šitej na mieru jednotlivých klientov. Biologique Recherche je medzinárodnou značkou dostupnou v 70 krajinách.

Biologique Recherche vytvoril štruktúru ošetrení, ktoré rozdeľujú aplikáciu produktov do troch fázy :

1/ Prípravná fáza

V priebehu prípravnej fáze je pleť kompletne vyčistená a vyrovnaná čistiacim mliekom a tekutým exfoliantom P50 .Pokožka je tak pripravená prijať ďalšie komplexné produkty .

2/Fáza ošetrenia

v priebehu fáze ošetrenia je pleť vyčistená, spevnená, upravená a hydratovaná maskou, spevňujúcim sérom MC110,vhodne zvolenou kombináciou Quintessencial sér a krémom ..produkty bohaté na aktívne ingrediencie majú okamžitý vplyv a pomáhajú opraviť pleť behom nasledujúcich hodín po ošetrení .

3/Fáza dokončenia

Počas záverečnej fáze je pleť zahalená do ochranného Finishing séra, ktoré umožňuje produktom , aplikovaným v priebehu fáze ošetrenia , nerušene pôsobiť a predchádza vniknutiu externých nečistôt do pórov .

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close