CENNÍK

Ošetrenia  profesionálnou francúzskou kozmetikou značky:  „ BIOLOGIQUE  RECHERCHE

Základné ošetrenia :

(Zahŕňajú odlíčenie s masážou tváre a dekoltu ,exfoliáciu pleti s P50,masku,koktejl  obnovujúcich sér ,krém a fixačné Finishing sérum + formovanie ,farbenie obočia a rias grátis k ošetreniu )

Ošetrenie Masque Vivant : vhodné pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pleť,reguluje tvorbu mazu, čistí a sťahuje póry,zosvetľuje a zjednocuje pleť,ukľudňuje a urýchľuje hojenie nedokonalostí na pleti.

Cena: 45 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

Ošetrenie Masque VIP O2: vhodné pre stresovanú,devitalizovanú a mdlú pleť, luxusné okysličujúce a vyrovnávacie ošetrenie ,hydratuje,regeneruje,rozjasňuje tón pleti.

Cena: 45 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

Ošetrenie Vernix : pre rôzne typy pleti,originálna formula napodobňujúca zloženie novorodeneckého mázku,viditeľne hydratuje,ukľudňuje a vyhladzuje vrásky.

Cena: 45 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

Ošetrenie Masque Visolastine + : pre silne dehydratovanú pleť,výrazne hydratuje a obnovuje hydro-lipidový film ,chráni pokožku pred vysúšaním.

Cena: 45 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

Vysoko účinné “booster” ošetrenia:

(Zahŕňajú odlíčenie s masážou tváre a dekoltu ,exfoliáciu pleti s P50, booster, masku, koktejl  obnovujúcich sér, krém a fixačné Finishing sérum + formovanie ,farbenie obočia a rias grátis k ošetreniu )

Ošetrenie MC110 : geniálne vyplňujúce ošetrenie,odstraňuje nedokonalosti na pleti, vyplňuje vrásky a jemné línie,zdokonaľuje rysy tváre, pleť je viditeľne mladšia a jasnejšia.

Cena: 55 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90 minút )

Ošetrenie Le Soint Lissant: unikátne hydratačné ošetrenie s kyselinou hyalurónovou,

liftingový efekt, vyhladzuje vrásky, zjednocuje odtieň pleti.

Cena: 65 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90 minút )

Ošetrenie Lift C.V.S : reštrukturalizačné , spevňujúce a exfoliačné ošetrenie , vytvára okamžitý liftingový efekt , pomáha hydratovať a opraviť pokožku .Medzi aktívne ingrediencie patrí extrakt z hodvábu,lopúchu,prírodné aminokyseliny a kyselina mliečna.

Cena: 62 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90 minút )

Ošetrenie Masque Exfoliant P50 Visage: vysoko exfoliačné a vyhladzujúce ošetrenie ,

s Alpha/Beta Hydroxy kyselinami a kyselinou hyalurónovou, vhodné pre pleť,ktorá zhrubla ,stratila svoj lesk alebo má sklony k nerovnomernej pigmentácii.

Cena : 62 Eur

Ošetrenie Booster VIP O2 : Vďaka svojej inovatívnej mikro masážnej textúre a unikátnemu zloženiu ,predstavuje revolúciu v ošetrení pleti . Detoxikuje,okysličuje,zbavuje pleť polutantov  a dodáva jej okamžité rozjasnenie a žiarivý vzhľad .

Cena : 60 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90 minút )

Ošetrenie Peeling Aux Acides de Fruits : vysoko exfoliačné ošetrenie s pomocou AHA,BHA a PHA kyselín na rastlinnej báze , exfoliuje a čistí pokožku, zlepšuje regeneráciu buniek, vyhladzuje nerovnosti, eliminuje prebytok mazu, rozjasňuje a zjednocuje odtieň pleti .

Cena: 65 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90minút)

Ošetrenie Biovecteur Marin : je ako prechádzka po morskom pobreží . Na pokožku sa prikladajú plátky japonskej červenej riasy , bohatej na železo a jód , ktoré vyhladzujú hlboké vrásky, znovumodelujú kontúry tváre, energizujú a tonizujú pleť , a zároveň pôsobia preventívne proti stareckým škvrnám alebo redukujú vzhľad už existujúcich stareckých škvŕn .

Cena : 70 Eur

DōTERRA®

AromaTouch Technika : jemná masážna technika, s použitím čistých terapeutických esenciálnych olejov najvyššej kvality,vykonávaná pozdĺž energetických meridiánov na chrbáte a chodidlách klienta ,podporuje auto imunitný systém, redukuje zápalové procesy v tele,podporuje homeostázu,znižuje stres,uvolňuje napätie a bolesť svalov,harmonizuje hormonálny systém.

Cena: 25 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

Kozmetické úkony :

Formovanie obočia………………………………..3 Eur

Farbenie obočia………………………………………3 Eur

Farbenie rias ………………………………………….3 Eur

Denné líčenie …………………………………………20 Eur

Večerné a svadobné líčenie ………………….25 až 30 Eur

(vrátane lepenia jednorázových umelých trsov na riasy)

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close