CENNÍK

Ošetrenia  profesionálnou francúzskou kozmetikou značky:  „ BIOLOGIQUE  RECHERCHE

Základné ošetrenia :

(Zahŕňajú odlíčenie s masážou tváre a dekoltu ,exfoliáciu pleti s P50,masku,koktejl  obnovujúcich sér ,krém a fixačné Finishing sérum + formovanie ,farbenie obočia a rias grátis k ošetreniu )

*Ošetrenie Masque Vivant : vhodné pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pleť,reguluje tvorbu mazu, čistí a sťahuje póry,zosvetľuje a zjednocuje pleť,ukľudňuje a urýchľuje hojenie nedokonalostí na pleti.

Cena: 56 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

*Ošetrenie Masque VIP O2: vhodné pre stresovanú,devitalizovanú a mdlú pleť, luxusné okysličujúce a vyrovnávacie ošetrenie ,hydratuje,regeneruje,rozjasňuje tón pleti.

Cena: 56 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

*Ošetrenie Vernix : pre rôzne typy pleti,originálna formula napodobňujúca zloženie novorodeneckého mázku,viditeľne hydratuje,ukľudňuje a vyhladzuje vrásky.

Cena: 56 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

*Ošetrenie Masque Visolastine + : pre silne dehydratovanú pleť,výrazne hydratuje a obnovuje hydro-lipidový film ,chráni pokožku pred vysúšaním.

Cena: 56 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

Vysoko účinné “booster” ošetrenia:

(Zahŕňajú odlíčenie s masážou tváre a dekoltu ,exfoliáciu pleti s P50, booster, masku, koktejl  obnovujúcich sér, krém a fixačné Finishing sérum + formovanie ,farbenie obočia a rias grátis k ošetreniu )

*Ošetrenie MC110 : geniálne vyplňujúce ošetrenie,odstraňuje nedokonalosti na pleti, vyplňuje vrásky a jemné línie,zdokonaľuje rysy tváre, pleť je viditeľne mladšia a jasnejšia.

Cena: 68 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90 minút )

*Ošetrenie Le Soint Lissant: unikátne hydratačné ošetrenie s kyselinou hyalurónovou,

liftingový efekt, vyhladzuje vrásky, zjednocuje odtieň pleti.

Cena: 78 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90 minút )

*Ošetrenie Lift C.V.S : reštrukturalizačné , spevňujúce a exfoliačné ošetrenie , vytvára okamžitý liftingový efekt , pomáha hydratovať a opraviť pokožku .Medzi aktívne ingrediencie patrí extrakt z hodvábu,lopúchu,prírodné aminokyseliny a kyselina mliečna.

Cena: 78 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90 minút )

*Ošetrenie Masque Exfoliant P50 Visage: vysoko exfoliačné a vyhladzujúce ošetrenie ,

s Alpha/Beta Hydroxy kyselinami a kyselinou hyalurónovou, vhodné pre pleť,ktorá zhrubla ,stratila svoj lesk alebo má sklony k nerovnomernej pigmentácii.

Cena : 68 Eur

*Ošetrenie Booster VIP O2 : Vďaka svojej inovatívnej mikro masážnej textúre a unikátnemu zloženiu ,predstavuje revolúciu v ošetrení pleti . Detoxikuje,okysličuje,zbavuje pleť polutantov  a dodáva jej okamžité rozjasnenie a žiarivý vzhľad .

Cena : 72 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90 minút )

*Ošetrenie Peeling Aux Acides de Fruits : vysoko exfoliačné ošetrenie s pomocou AHA,BHA a PHA kyselín na rastlinnej báze , exfoliuje a čistí pokožku, zlepšuje regeneráciu buniek, vyhladzuje nerovnosti, eliminuje prebytok mazu, rozjasňuje a zjednocuje odtieň pleti .

Cena: 74 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90minút)

*Ošetrenie Biovecteur Marin : je ako prechádzka po morskom pobreží . Na pokožku sa prikladajú plátky japonskej červenej riasy , bohatej na železo a jód , ktoré vyhladzujú hlboké vrásky, znovumodelujú kontúry tváre, energizujú a tonizujú pleť , a zároveň pôsobia preventívne proti stareckým škvrnám alebo redukujú vzhľad už existujúcich stareckých škvŕn .

Cena : 78 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90minút)

*Ošetrenie Toleskin : špecifický booster pre intolerantnú pokožku, pomáha desenzibilizovať epidermis, aby zlepšil jej prah tolerancie voči každodennému stresu. Jeho receptúra redukuje pocity svrbenia a prehriatia typické pre krehkú pokožku. Skladá sa z dvoch typov kyseliny hyalurónovej pre uľahčenie hydratácie, a upokojujúcich účinných látok pre okamžité zníženie
začervenania. Pokožka je posilnená, menej reaktívna, lepšie pripravená vyrovnať sa s vonkajšími podnetmi, ktoré napádajú atopickú pokožku.

Cena : 90 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90minút)

*Ošetrenie Seconde Peau : jedinečné anti-aging ošetrenie , ktoré využíva elektronicky vytvorenú masku ​,tvorenú nano-vláknami kyseliny hyalurónovej v 80% koncentrácii. Tj. v 40 x vyššej koncentrácii , ako je bežne dostupná v kozmetických produktoch na trhu. Nano-vlákna sú nanesené pomocou technológie 3D v 5-tich vrstvách na Patchs Seconde Peau – špeciálne náplasti v tvare včelieho plástu.
Ošetrenie sa odporúča aj ako kozmetická alternatíva výplňových injekcií .

Cena : 137 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90minút)

*Ošetrenie Féerie Visage : intenzívne spevňujúce ošetrenie s morským kolagénom .

Hydratuje, vyhladzuje , spevňuje kontúry tváre a sťahuje póry . Pozostáva z kombinácie ošetrenia MC110 a kolagénovej masky Féerie.

Cena : 90 Eur

*Skulpturálny lifting tváre + bukálna masáž : je unikátna liftingová masáž, ktorá sa zameriava na hĺbkové svaly v tvári a pôsobí hlboko do vrstiev epidermis. Najskôr začína aktiváciou lymfy a tým detoxikáciou v pokožke a svaloch .V druhej časti masáže dochádza k vyhladzovaniu a precvičovaniu svalov od centra tváre a tým dochádza k ich uvoľňovaniu a prirodzenému liftingu . Potom pristupujeme k bukálnej masáži , ktorá sa vykonáva v sterilných rukaviciach zvnútra ústnej dutiny, vďaka čomu sa dostaneme na svaly, ktoré po povrchu nemôžeme masírovať a v ktorých sa najviac ukladá emočné napätie . Výsledkom je viditeľné pozdvihnutie kontúr tváre, zjednotenie farebného tonusu pleti, hladšia a pružnejšia pokožka ,menej vrások a odstránenie emočných blkov na tvári .

(masáž+exfoliáciu pleti s P50,koktejl  obnovujúcich sér ,krém a fixačné Finishing sérum )

Cena : 74 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

*Skulpturálny lifting tváre + bukálna masáž + zapracovanie masky s prístrojom Remodeling Face :

(masáž , exfoliáciu pleti s P50, masku, zapracovanie masky s Remodeling Face, koktejl  obnovujúcich sér, krém a fixačné Finishing sérum + formovanie ,farbenie obočia a rias grátis k ošetreniu )

Cena : 94 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 90minút)

Doplnky k ošetreniam :

Remodeling Face (zapracovanie masky alebo elektroporácia 20minút )………..+20 Eur

Remodeling Face (zapracovanie koktejlu vysokoúčinných sér 40minút ) ………+35 Eur

Maska PIGM 400 …………………+22 Eur

Cold maska …………………………..+7 Eur

Maska Platysma na spevnenie spodného oválu tváre …….+26 Eur

Maska na očné okolie Patch Defatigans : + 22 Eur

Maska Liftkiss na pery …………+15 Eur

*Indická masáž hlavy Champi :  je vysoko účinná antistresová masáž hlavy. Zameranie Champi masáže je sústredené na všetky oblasti, ktoré najviac zhromažďujú napätie v hornej časti tela: horná časť chrbta, ramená, hlava, krk i tvár. Mozog je sídlom nervového systému a masážou reflexných bodov na hlave sa stimuluje celé telo. Vykonáva sa v sede. Pomáha odčerpávať preč toxíny, ktoré sa hromadia v koži a svaloch. Dokonalé uvoľnenie svalov, prekrvenie pokožky, odstraňuje každodenný stres, bolesti hlavy a očí, napätie v ramenách, v krku a šiji. Zlepšuje kvalitu vlasov, navodzuje pocit duševnej pohody a celkovo fyzicky a psychicky harmonizuje organizmus.

Cena : 15 Eur 

(dĺžka ošetrenia cca 15-20 minút )

*DōTERRA®

*AromaTouch Technika : jemná masážna technika, s použitím čistých terapeutických esenciálnych olejov najvyššej kvality,vykonávaná pozdĺž energetických meridiánov na chrbáte a chodidlách klienta ,podporuje auto imunitný systém, redukuje zápalové procesy v tele,podporuje homeostázu,znižuje stres,uvolňuje napätie a bolesť svalov,harmonizuje hormonálny systém.

Cena: 25 Eur

(dĺžka ošetrenia cca 60 minút )

*Ošetrenie rúk parafínovým zábalom : Parafínový kozmetický vosk dodá suchej pokožke rúk okamžitú hydratáciu a zanechá ju príjemne hebkú. Tiež napomáha k uvoľneniu boľavých kĺbov a svalov na rukách, regeneruje pokožku rúk, okamžite a viditeľne omladzuje , prevonia, prehrieva a zlepšuje krvný obeh , prispieva ku zmierneniu bolestí pri artritíde .

Cena : 18 Eur (zahŕňa peeling a krém na ruky Biologique Recherche + parafínový zábal )

Kozmetické úkony :

Formovanie obočia………………………………..4 Eur

Farbenie obočia………………………………………4 Eur

Farbenie rias …………………………………………. 4 Eur

Denné líčenie …………………………………………20 Eur

Večerné a svadobné líčenie ………………….25 až 30 Eur

(vrátane lepenia jednorázových umelých trsov na riasy)

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close